Nejvyšší dřevostavba- prodej

9. 8. 2016

Na veletrhu Dřevostavby 2017 jsme postavili nejvyšší dřevostavbu v České republice. Čtyřpodlažní elegantní a moderní konstrukci ze dřeva, která předznamenala novou éru využití dřeva u nás. Chceme, aby tento úžasný příběh úspěchu měl další pokračování a konstrukce, kterou expozice tvořila, sloužila v budoucnosti reálnému účelu. Nyní tak máte jedinečnou možnost psát další kapitolu tohoto projektu.

Jako architektonické a realizační studio jsme připraveni konstrukci nejen vzhledově upravit dle Vašich požadavků, ale následně zajistit i montáž a dokončení kompletní realizace. Ať už by byl Váš záměr jakýkoliv, zajistíme pro Vás kompletní servis včetně všech potřebných povolení. Zároveň jsme připraveni odprodat pouze samostatnou konstrukci bez dalších služeb.

Může to být vyhlídková nebo meditační věž, atypický rodinný dům, nebo třeba vertikální sauna. Postavit se dá jak v interiéru (třeba nějakého nákupního, nebo sportovního centra), tak samozřejmě po vhodných úpravách i v exteriéru (jako součást golfového areálu, zábavního parku, nebo kulturního projektu).

Jedná se o technicky velmi vyspělou konstrukci z těch nejmodernějších materiálů. Návrh je připraven modulově tak, aby se dala jednotlivá patra jednoduše kombinovat, nebo postavit i vedle sebe. Je možné samozřejmě nechat v případě potřeby vyrobit i více stejných modulů. Konstrukce je k dispozici ihned a je uskladněná nedaleko Prahy ve vhodných podmínkách, aby neztratila nic ze svých kvalit.

Výška: 13,180 m (= cca 1/5 Petřínské rozhledny)
Půdorys: 6,087 m x 6,45 m (vnější rozměry)
4 podlaží s možností využití pátého jako pochozí střechy
49 schodišťových stupňů
50 atypických styčníkových plechů
54 BSH trámů tvořící základní nosný rám
4 CLT stěny

Konstrukce je k dispozici ihned a je možné ji expedovat a smontovat ve velmi krátkém termínu. Mimo samotnou konstrukci Vám nabízíme také naše služby:

Architektonické úpravy
Projekční práce (včetně souvisejících profesí – statika, požár, instalace, atp.)
Inženýrská činnost (vyřízení potřebných povolení)
Návrh interiéru, nebo výpomoc s výběrem vybavení
Realizace části (montáž konstrukce), nebo celé stavby na klíč dle preferencí

Pro další informace a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Prezentace ke stažení ZDE