Pro firmy

Hledá Vaše firma partnera na projektování a realizaci dřevostavby? Naše studio se neomezuje pouze na rodinné domy. Věnujeme se investorům všech druhů staveb s použitím dřeva a realizujeme i komerční objekty.

Řešení od Prodesi|Domesi přináší komplexní servis při přípravě a realizaci Vašeho investičního záměru s mnoha konkurenčními výhodami pro Vaše podnikání. Jsou jimi zejména:
 
  • Kvalitní architektura a design pro reprezentaci vůči Vašim klientům
  • Lepší pracovní prostředí pro Vaše stávající zaměstnance a motivační prostředí pro ty budoucí
  • Úspory při provozu (možnost stavby v nízkoenergetickém či pasivním standardu)
  • Přihlášení se k odpovědnosti vůči životnímu prostředí
  • Rychlejší výstavba 

 

 
Na první schůzce s Vámi zkonzultujeme Váš investiční záměr a pokud budete mít zájem o spolupráci, naše architektonické studio Prodesi Vám stavbu navrhne. Výhodou je, že na jeho práci plynule navazuje realizační firma Domesi, s níž můžete Váš projekt rovněž realizovat.
 
U nás máte garanci jednoho partnera pro celý proces, což je jednou ze základních hodnot, které si naši klienti cení. Výhodami jsou zejména kontinuita architektonického návrhu s ohlídáním do posledního detailu i v rámci realizace a zároveň odpovědné a profesionální řízení nákladů po celou dobu přípravy a realizace stavby.
 

 

 

 

Naším cílem je vždy navrhnout stavbu, která bude mít v rovnováze všechny nezbytné složky moderního stavění. Těmi jsou pro nás kvalitní návrh stavby v kontextu světové architektury, odpovídající design interiéru a interiérových prvků, důraz na úspory energií a technologickou vyspělost použitých materiálů a postupů.
 
Filozofie obou společností je nabízet osobní servis v oblasti návrhu i realizace moderních dřevostaveb. Dokážeme vyjít vstříc Vašim potřebám a pro realizaci Vašeho záměru tak nepotřebujete žádného jiného partnera.
 

(Foto a vizualizace prodesi|domesi: KO Mníšek, KO Kunice, KO Olomouc. Ke zhlédnutí v portfoliu.)