Individuální domy

Jednoduše čistý vizuální styl s dokonale propracovanými detaily od A do Z. To je společný jmenovatel všech domů Prodesi|Domesi.

 

Svým klientům poskytujeme maximální servis a komfort a jsme s nimi od počátečních návrhů přes samotnou realizaci stavby, a také při realizaci interiéru.

To byl konkrétní případ víkendového domu v Stříbrné Skalici (ČR), který vznikl na místě starší chaty. "Původně měl klient představu, že existující chatu jen trochu upravíme. Nakonec byl natolik osvícený, že si nechal poradit, a navrhli jsme pro něj víkendový dům, který vznikol na základech té staré chaty, "vysvětluje Pavel Horák a dodává: "Postupem času jsme se s klientem dohodli, že mu navrhneme tak také interiér." Vznikl tak moderní a nadčasový dům, který nyní slouží nejen pro víkendové bydlení. Zaujal i zahraničních odborníků, který mu na jednom z architektonických serverů udělili hodnocení "best of the week", za nejzdařilejší dům své kategorie.

 

Další z individuálních projektů je víkendový dům v Roprachticích (ČR), který je sice moderní, ale je dokonale sladěn s okolní krajinou, a který sousedí s kostelem, který si zahrál ve filmu Vladimíra Michálka Zapomenuté světlo.

"Při návrhu a realizaci tohoto domu došlo k příkladné symbióze mezi klientem a architektem," pochvaluje si Václav Zahradníček a dodává: "Srozumitelný a jasný tvar domu se sedlovou střechou je zvýrazněn jednotným dřevěným obkladem střechy i pláště, kde jsou prokládané desky na zsvislo. Hlavní hmotou domu prochází vikýř, který otevírá podkroví do koruny lip, dále k výhledu na hřebeny Krkonoš."