Základní informace

Co je RD Domesi Futura?

Jedinečná kombinace designu, energetické úspornosti a přijatelné ceny – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat nízkoenergetický rodinný dům Futura. Futura byla navržena pro ty, kteří při zachování požadavku nízkoenergetického domu nechtějí rezignovat na moderní design a kvalitní architekturu. Vznikl tak jednoduchý, ale zároveň elegantní dům, který splňuje všechny požadavky bydlení v moderní dřevostavbě.

Konceptem rodinného domu Futura rozšiřujeme portfolio produktů prodesi|domesi o typový projekt, který shrnuje naše poznatky o dřevostavbách a moderním funkčním bydlení. Jedná se o cenově méně náročnou alternativu individuálních projektů prodesi, která však nijak neustupuje z osvědčené stavební technologie domesi.

Svůj vlastní originál si může každý klient sestavit harmonickou barevnou kombinací fasády, okenních rámů a vstupních dveří, stínící techniky a střešní krytiny. Vedle specifického vzhledu dřevostavby pak Futuru charakterizuje i přirozené propojení domu se zahradou.

Dům je navržen pro 4-5 osob, s dispozicí 5+kk a užitnou plochou cca 111 m2. V přízemí je vedle obytné místnosti prostor pro účely pokoje pro hosty, pracovny, herny, nebo prostě jen sloužící k možnému rozšíření obytného prostoru. Dále je zde sklad a kompaktní koupelna s WC a sprchovým koutem. V patře jsou potom na jedné straně situovány dětské pokoje, jejichž případným jednoduchým sloučením vznikne prostor o ploše 20,5 m2. Pokoje jsou odděleny halou a menším prostorem, vhodným např. pro pracovnu, od ložnice rodičů, která obsahuje samostatnou šatnu a nabízí i přímé propojení do koupelny.