Příběh

Typový dům za přiznovou cenu bez kompromisu v uživatelském komfortu a kvalitě, taková je Futura Freestyle. Na trh byl dům uveden v roce 2011 a od té doby získal desítky spokojených majitelů. Díky chytře řešeným dispozicím, propojení exteriéru s interiérem a velké variabilitě se osvědčil jako kvalitní rodinný dům, ale i jako útulné víkendové bydlení. 

S Futurou Freestyle nemusíte rezignovat na své představy. Přestože se jedná o typový projekt, celým procesem Vás provede architekt, který dům přizpůsobí Vašim požadavkům. Velká variabilita je obrovskou devízou Futury Freestyle, díky které se bude dům proměňovat spolu s Vámi a Vašimi potřebami.

Pro Futuru Freestyle jsme zvolili technologii masivních dřevěnách panelů (CLT). Nosná struktura domu vzniká nejdříve v počítači a následně je přenesena pomocí CNC technologií do měřítka 1:1. Ve výrobě tak vznikají jednotlivé elementy pro stěny, stropy i střechu, které jsou pak následně v průběhu doslova několika hodin (zpravidla pouhého jednoho dne) na stavbě smontovány do výsledného celku. Velká část těchto prvků je současně provedena ve vysoké pohledové kvalitě a všechny bez výjimky jsou vyráběny s maximální milimetrovou přesností.